Зустрічі з юристом, щодо можливостей переїзду до Великобританії.

В Українському домі відбуваються безкоштовні зустрічі з юристом, де вас проконсультують щодо можливостей переїзду до Великобританії!

🔹Коли? Щосереди
🔹О котрій? З 10.00 до 16.00
🔹Де? Український дім, вул. Андерса, 29 (вхід з головної вулиці).

Уже в цю середу ми пропонуємо:

✔️конфіденційну юридичну допомогу від юристів Великобританії;
✔️інформацію про 2 державні програми для українців;
✔️поради щодо права подати заявку на державні програми;
✔️підтримку під час подачі заявки на візу до Великобританії;
✔️допомогу в пошуку британських спонсорів;
✔️поради з будь-яких інших питань, пов’язаних із переїздом і життям у Великобританії.

Ukraiński Dom to organizacja działająca od 2009, prowadzona przez imigrantów z Ukrainy i Polaków. Specjalizujemy się we wsparciu informacyjnym imigrantów, przeciwdziałaniu wykluczeniu i dyskryminacji, prowadzimy także szereg działań skierowanych na integrację imigrantów z polskim społeczeństwem. Od 24 lutego 2022 prowadzimy na szeroką skalę kompleksowe wsparcia dla osób uciekających przed wojną: ogólnopolską infolinię, punkt konsultacyjny, wsparcie mieszkaniowe, doradztwo zawodowe, pomoc w wejściu na rynek pracy i inne.

Federacja Mazowia to największa w województwie mazowieckim regionalna federacja organizacji pozarządowych. Działa od 20 lat na terenie jako dobrowolne porozumieniem ponad 75 różnorodnych NGO-sów. Misją Federacji jest wspieranie rozwoju III sektora w naszym województwie. Wierzymy, że wpływa to na rozwój całego regionu i buduje dojrzałe społeczeństwo obywatelskie. Działania Federacji są w pierwszej kolejności skierowane do organizacji członkowskich. Celem Federacji jest wspomaganie mazowieckich organizacji pozarządowych w rozwoju i skutecznym działaniu na rzecz lokalnych społeczności.

Kontakt:
[email protected]
tel.kontaktowy: 514 511 086