Консультації юриста із загального права.

🔎Потребуєте допомоги в юридичних питаннях? Запрошуємо на безкоштовні індивідуальні консультації з юристом, під час яких ви зможете отримати відповіді на свої питання.

🔹Коли? Щовівторка
🔹О котрій? З 11:00 до 16:00
🔹Адреса: вул. Андерса, 29, Український дім (вхід з головної вулиці)

З якими питаннями ви можете звернутися:

✔️ оренда житла, перереєстрація автомобіля, купівля-продаж і реєстрація машини, купівля квартири іноземцем, відкриття бізнесу, отримання статусу інвалідності, судові справи,
аліменти, справи про розлучення, перебування дитини за кордоном;
✔️якщо відчуваєте потребу в роз’ясненні законодавчих норм і потребуєте допомоги в складанні потрібних правових документів;
✔️питання, які виникають під час укладання кредитних, іпотечних, депозитних, страхових договорів на значну суму;
✔️питання пов’язані з легалізацією, біженством (негативне рішення, оскарження рішень).

Ukraiński Dom to organizacja działająca od 2009, prowadzona przez imigrantów z Ukrainy i Polaków. Specjalizujemy się we wsparciu informacyjnym imigrantów, przeciwdziałaniu wykluczeniu i dyskryminacji, prowadzimy także szereg działań skierowanych na integrację imigrantów z polskim społeczeństwem. Od 24 lutego 2022 prowadzimy na szeroką skalę kompleksowe wsparcia dla osób uciekających przed wojną: ogólnopolską infolinię, punkt konsultacyjny, wsparcie mieszkaniowe, doradztwo zawodowe, pomoc w wejściu na rynek pracy i inne.

Federacja Mazowia to największa w województwie mazowieckim regionalna federacja organizacji pozarządowych. Działa od 20 lat na terenie jako dobrowolne porozumieniem ponad 75 różnorodnych NGO-sów. Misją Federacji jest wspieranie rozwoju III sektora w naszym województwie. Wierzymy, że wpływa to na rozwój całego regionu i buduje dojrzałe społeczeństwo obywatelskie. Działania Federacji są w pierwszej kolejności skierowane do organizacji członkowskich. Celem Federacji jest wspomaganie mazowieckich organizacji pozarządowych w rozwoju i skutecznym działaniu na rzecz lokalnych społeczności.

Kontakt:
[email protected]
tel.kontaktowy: 514 511 086