Kursy języka polskiego

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Fundacja Ukraiński Dom zaprasza na bezpłatne kursy języka polskiego dla osób uchodźczych z Ukrainy.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

  • chcą porozumiewać się w języku polskim w życiu codziennym;
  • interesują się językiem polskim i polską kulturą.

Najważniejsze informacje

ILE TRWA KURS I ILE KOSZTUJE?

60 godzin nauki w grupie 10-12 osobowej; kursy są bezpłatne.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu; dokładne godziny zajęć zostaną podane po zakwalifikowaniu się na kurs.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach Warszawy; adres lokalizacji zostanie podany po zakwalifikowaniu się na kurs.

Jak można zapisać się na kurs?

Należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Osoby, które dostaną się na kursy, zostaną o tym powiadomione mailowo i telefonicznie. Prosimy o cierpliwość. Brak kontaktu od nas w ciągu 7 dni po ukończeniu rejestracji oznacza, że zgłoszenie danej osoby nie zostało przyjęte.

Nasze sukcesy

„Bezpłatne kursy języka polskiego dla osób uchodźczych z Ukrainy” (Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Fundacji „Orange”)

W okresie od czerwca do października 2022 roku w naszych kursach języka polskiego wzięło udział ok. 240 dorosłych osób mieszkających w Warszawie i okolicach, które uciekły od wojny w Ukrainie. Łącznie wystartowało 17 grup, które prowadziło 7 doświadczonych nauczycielek oraz nauczycieli języka polskiego jako obcego.

„Język polski w Ukraińskim Domu” (Projekt zrealizowany dzięki wsparciu UNICEF za pośrednictwem Biura Edukacji m.st. Warszawy)

W sierpniu i wrześniu 2022 roku zostały zorganizowane 4 grupy intensywnych kursów języka polskiego dla dzieci i młodzieży. W zajęciach uczestniczyło 45 słuchaczy i słuchaczek.

Kontakt

W przypadku pytań zadzwoń na infolinię:
+48 727 805 764
lub napisz na maila:
[email protected]