Fundacja Nasz Wybór zaprasza na kurs języka ukraińskiego na poziomie początkującym

 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS?

– dla osób interesujących się kulturą ukraińską i językiem ukraińskim

– dla pracodawców mających kontakt z pracownikami z Ukrainy

– dla urzędników mających kontakt z klientami z Ukrainy

– dla przedsiębiorców współpracujących z ukraińskimi firmami

 

ILE TRWA KURS I ILE KOSZTUJE?

30 godzin nauki w grupie 5-cio osobowej kosztuje tylko 800 złotych

 

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

We wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19:30. Kurs rozpoczyna się 12.02.2019.

 

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

W siedzibie Fundacji Nasz Wybór – Ukraiński Dom, ul. Zamenhofa 1, Warszawa – 5 minut spacerem od metra Ratusz Arsenał.

 

JAK MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny tutaj: http://bit.ly/jezyk_ukrainski i wnieść opłatę 800zł przelewem bankowym (numer konta otrzymają Państwo mailem po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na adres podany w formularzu) lub osobiście w siedzibie Fundacji Nasz Wybór przy ul. Zamenhofa 1 w Warszawie.

 

W PRZYPADKU PYTAŃ ZACHĘCAMY DO KONTAKTU:

Fundacja Nasz Wybór

e-mail: [email protected]

tel. 22 258 40 18

Ukraiński Dom to organizacja działająca od 2009, prowadzona przez imigrantów z Ukrainy i Polaków. Specjalizujemy się we wsparciu informacyjnym imigrantów, przeciwdziałaniu wykluczeniu i dyskryminacji, prowadzimy także szereg działań skierowanych na integrację imigrantów z polskim społeczeństwem. Od 24 lutego 2022 prowadzimy na szeroką skalę kompleksowe wsparcia dla osób uciekających przed wojną: ogólnopolską infolinię, punkt konsultacyjny, wsparcie mieszkaniowe, doradztwo zawodowe, pomoc w wejściu na rynek pracy i inne.

Federacja Mazowia to największa w województwie mazowieckim regionalna federacja organizacji pozarządowych. Działa od 20 lat na terenie jako dobrowolne porozumieniem ponad 75 różnorodnych NGO-sów. Misją Federacji jest wspieranie rozwoju III sektora w naszym województwie. Wierzymy, że wpływa to na rozwój całego regionu i buduje dojrzałe społeczeństwo obywatelskie. Działania Federacji są w pierwszej kolejności skierowane do organizacji członkowskich. Celem Federacji jest wspomaganie mazowieckich organizacji pozarządowych w rozwoju i skutecznym działaniu na rzecz lokalnych społeczności.

Kontakt:
[email protected]
tel.kontaktowy: 514 511 086