Jak przekazać 1% podatku korzystając z rozliczenia Urzędu Skarbowego?

Jeśli zdecydowaliście się na skorzystanie z pomocy Urzędu Skarbowego w celu wypełnienia Waszego PIT-37 lub PIT-38 na stronie www.podatki.gov.pl nadal możecie przekazać 1% swojego podatku na wybraną organizację.

Aby to zrobić po zalogowaniu się do e-PIT wybierz:  „Zmień organizację”,  wpisz KRS: 0000507234 i pamiętaj, aby wpisać cel szczegółowy: 5498 Nasz Wybór. Po wprowadzeniu zmian w formularzu, kliknij „Zatwierdź”. Twój formularz jest gotowy do wysłania.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Ukraiński Dom to organizacja działająca od 2009, prowadzona przez imigrantów z Ukrainy i Polaków. Specjalizujemy się we wsparciu informacyjnym imigrantów, przeciwdziałaniu wykluczeniu i dyskryminacji, prowadzimy także szereg działań skierowanych na integrację imigrantów z polskim społeczeństwem. Od 24 lutego 2022 prowadzimy na szeroką skalę kompleksowe wsparcia dla osób uciekających przed wojną: ogólnopolską infolinię, punkt konsultacyjny, wsparcie mieszkaniowe, doradztwo zawodowe, pomoc w wejściu na rynek pracy i inne.

Federacja Mazowia to największa w województwie mazowieckim regionalna federacja organizacji pozarządowych. Działa od 20 lat na terenie jako dobrowolne porozumieniem ponad 75 różnorodnych NGO-sów. Misją Federacji jest wspieranie rozwoju III sektora w naszym województwie. Wierzymy, że wpływa to na rozwój całego regionu i buduje dojrzałe społeczeństwo obywatelskie. Działania Federacji są w pierwszej kolejności skierowane do organizacji członkowskich. Celem Federacji jest wspomaganie mazowieckich organizacji pozarządowych w rozwoju i skutecznym działaniu na rzecz lokalnych społeczności.

Kontakt:
[email protected]
tel.kontaktowy: 514 511 086