Rekrutacja do II edycji projektu „Działajmy razem na Mazowszu”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Działajmy razem na Mazowszu II”. Rekrutacja do drugiej edycji projektu trwa w dniach 22 – 30 kwietnia 2024 roku.
Uwaga, rekrutacja przedłużona do 6 maja 2024 r.

Zapraszamy lokalnych liderów, działaczy, osoby aktywne społecznie działające na rzecz osób z Ukrainy, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne z terenu województwa Mazowieckiego – chętne do wzmocnienia swojej instytucji oraz swojej działalności poprzez wspieranie ukraińskiej społeczności.

Fundacja “Ukraiński Dom” w partnerstwie z Polskim Forum Migracyjnym i UNHCR prowadzi projekt „Działajmy razem na Mazowszu II” polegający na wzmocnieniu lokalnych instytucji województwa mazowieckiego w pracy ze społecznością ukraińską i budowaniu polsko-ukraińskiego dialogu. Projekt polega na wspólnym planowaniu działań włączających osoby z Ukrainy w lokalną ofertę instytucji i w codzienne funkcjonowanie społeczności lokalnych.

 

Projekt “Działajmy razem na Mazowszu II” realizowany jest w partnerstwie z Fundacją Polskie Forum Migracyjne oraz UNHCR The UN Refugee Agency.