Wesprzyj nas

WSPIERAJ DZIAŁANIA FUNDACJI „NASZ WYBÓR” W WYGODNEJ DLA CIEBIE FORMIE!

Zachęcamy do wspierania i wspólnej realizacji projektów Fundacji Nasz Wybór. Twórzmy razem Ukraiński Dom otwarty dla wszystkich!

Wsparcie finansowe

Każda kwota przekazana Fundacji Nasz Wybór zostanie przeznaczona na realizację projektów i uwzględniona w regularnie publikowanych sprawozdaniach rocznych.

Wsparcie bezpośrednią wpłatą w formie darowizny prosimy przekazywać na poniższe konto:

Fundacja „Nasz Wybór”
ul. Zamenhofa 1
00-153 Warszawa

KRS: 0000342283
NIP: 1132788882
REGON: 142115753

PL 39 1440 1387 0000 0000 1295 6509

Swift: BPKOPLPW

Dziękujemy!

Wolontariat

Jesteś prawnikiem i chciałbyś udzielać konsultacji cudzoziemcom, którzy tego potrzebują a nie mogą sobie pozwolić, aby opłacić prawnika? Zapraszamy do współpracy! W wybrane dni, we wskazanych przez Ciebie godzinach, Fundacja Nasz Wybór zapewni Ci stanowisko pracy. Poprzez możliwość udzielania wsparcia osobom, które naprawdę tego potrzebują poznasz specyfikę problemów, z którymi borykają się cudzoziemcy w Polsce. Takie doświadczenie z pewnością będzie imponująco wyglądać z Twoim CV. Dołącz do nas!

Jesteś nauczycielem języka polskiego lub studentem polonistyki? Chcesz zdobyć bezcenne doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego? Zgłoś się do nas! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli prowadzić kursy języka polskiego dla cudzoziemców! Zrekrutujemy dla Ciebie grupę studentów i zapewnimy wsparcie logistyczne i organizacyjne. Godziny kursów dostosujemy do Twojego grafiku pracy/studiów. Nie czekaj! Zrób coś dobrego dla innych i zdobądź ciekawe doświadczenie zawodowe. Dla zainteresowanych osób możemy wystawić zaświadczenie o odbytym stażu.

Jesteś instruktorem jogi, fitness? Chcesz swoją pasją dzielić się z innymi? Zapewnimy Ci salę do prowadzenia zajęć w dogodnej lokalizacji (bardzo blisko metra Ratusz Arsenał). Jeśli możesz prowadzić zajęcia w dowolnym języku obcym to jeszcze lepiej! Zadzwoń lub napisz do nas. Zajęcia dostosujemy do Twojej dostępności. Z nami na pewno zdobędziesz ciekawe doświadczenie!

Jesteś psychologiem i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z osobami, które mają problem z odnalezieniem się w nowym kraju? Posługujesz się językami obcymi i pragniesz pomagać osobom pochodzącym z całego świata mieszkającym w Warszawie? Zgłoś się do nas! Nasi beneficjenci bardzo potrzebują takich usług jak Twoje! Pomagając innym zdobędziesz cenne i ciekawe doświadczenie zawodowe.

Masz inne pomysły jak Ty lub Twoja firma może wspierać Fundację Nasz Wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 22 258 40 18 lub mailowo: [email protected]