Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy serdecznie na Ukraiński Jarmark Bożonarodzeniowy

Kiedy: Niedziela 16 grudnia 2018 w godzinach 11:30 – 16:30
Gdzie: Ukraiński Dom w Warszawie (ul. Zamenhofa 1)

Będzie smacznie, świątecznie i nastrojowo!

Podczas jarmarku możecie spróbować ukraińskich smakołyków, zamówić wypieki i pierogi na święta, kupić ręcznie robione kosmetyki, akcesoria i dekoracje, a także wesprzeć świąteczną zbiórkę #swietabeztaty dla dzieci osieroconych przez wojnę na Ukrainie, przynosząc np. słodycze.

UWAGA!!
Wyjątkowo, tylko podczas jarmarku możecie wysłać paczkę do Ukrainy z Meest Polska całkowicie za DARMO! Szczegóły zostaną ogłoszone w aktualnościach wydarzenia!

Wstęp wolny, czekamy na Was!

Ukraiński Dom to organizacja działająca od 2009, prowadzona przez imigrantów z Ukrainy i Polaków. Specjalizujemy się we wsparciu informacyjnym imigrantów, przeciwdziałaniu wykluczeniu i dyskryminacji, prowadzimy także szereg działań skierowanych na integrację imigrantów z polskim społeczeństwem. Od 24 lutego 2022 prowadzimy na szeroką skalę kompleksowe wsparcia dla osób uciekających przed wojną: ogólnopolską infolinię, punkt konsultacyjny, wsparcie mieszkaniowe, doradztwo zawodowe, pomoc w wejściu na rynek pracy i inne.

Federacja Mazowia to największa w województwie mazowieckim regionalna federacja organizacji pozarządowych. Działa od 20 lat na terenie jako dobrowolne porozumieniem ponad 75 różnorodnych NGO-sów. Misją Federacji jest wspieranie rozwoju III sektora w naszym województwie. Wierzymy, że wpływa to na rozwój całego regionu i buduje dojrzałe społeczeństwo obywatelskie. Działania Federacji są w pierwszej kolejności skierowane do organizacji członkowskich. Celem Federacji jest wspomaganie mazowieckich organizacji pozarządowych w rozwoju i skutecznym działaniu na rzecz lokalnych społeczności.

Kontakt:
[email protected]
tel.kontaktowy: 514 511 086