Działaj z nami

Razem możemy więcej!
Współpraca jest dla nas kluczowym elementem sprawnego i kompleksowego działania. Wspólnie tworzymy i realizujemy różne inicjatywy społeczno-kulturalne, wspólnie dbamy o integrację i budujemy wielokulturowość w Polsce.

Formy współpracy

Istnieje wiele możliwości współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie dobre pomysły!

Współpraca instytucjonalna

Jeżeli reprezentujesz organizację pozarządową (lokalną lub międzynarodową), instytucję publiczną, oddolną inicjatywę lub jesteś osobą prywatną i chcesz z nami zorganizować wspólne działania, projekty czy badania, zaprosić nas na wydarzenie lub zaproponować udział w konferencji, szkoleniu czy seminarium – prosimy o kontakt mailowy na adres:  [email protected] w tytule maila prosimy podać WSPÓŁPRACA

Partnerstwo i wsparcie biznesowe

Jeśli reprezentujesz firmę i chcesz zaproponować nam jakąś formę współpracy – od prowadzenia warsztatów zawodowych przez poradnictwo, wsparcie szkoleniowe po wsparcie finansowe i rzeczowe dla osób uchodźczych i migranckich – prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected] w tytule maila prosimy podać PARTNERSTWO I WSPARCIE BIZNESOWE.

Organizacja wydarzeń kulturalnych

Od wielu lat wspólnie z różnymi instytucjami organizujemy działania integracyjne oraz prowadzimy projekty i wspieramy inicjatywy służące promocji ukraińskiej kultury w Polsce. Tworzymy też własny program kulturalny w Ukraińskim Domu. Jeśli masz propozycję zorganizowania wydarzenia lub chcesz zaprosić nas do współpracy w tym zakresie – prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected] w tytule maila prosimy podać WYDARZENIA KULTURALNE.

Współpraca w obszarze „Praca”

Wejście i utrzymanie się na rynku pracy to dla wielu cudzoziemców bardzo ważny krok w usamodzielnianiu się w nowej rzeczywistości. Staramy się pomagać w różny sposób. Jeśli więc masz pomysł na wspólne działanie w tym obszarze: chcesz np. zaproponować zawodowy cykl szkoleniowy, system mentoringu zawodowego czy inny charakter wsparcia – prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected] w tytule maila prosimy podać PRACA.

Osoby indywidualne, czyli pracodawców lub osoby szukające pracy, prosimy o samodzielne zamieszczanie ogłoszeń na stronie naszego portalu informacyjnego www.naszwybir.pl za pomocą formularza.

Współpraca medialna

Jeśli jesteś dziennikarzem lub dziennikarką, reprezentujesz media czy agencję prasową i chciałbyś/chciałabyś umówić się na wywiad, reportaż albo nagrać materiał – prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]

Dziękujemy!

Za każdy pomysł współpracy bardzo dziękujemy i prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Ze względu na ogromną ilość korespondencji nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na czas na wszystkie prośby. Im bardziej precyzyjne będą opis przedmiotu współpracy i tytuł maila, tym większa szansa, że szybciej się skontaktujemy. Z góry dziękujemy! Razem możemy więcej!