Praca w Polsce

Po przyjeździe do Polski nie masz pracy?

Nie wiesz od czego zacząć?

Zwróć się do Ukraińskiego Domu.
Nasze konsultantki znają język ukraiński
i chętnie Ci pomogą.

W jaki sposób możemy Ci pomóc w poszukiwaniu pracy?

Programy szkoleniowe

Ukraiński Dom we współpracy z partnerami przygotował dla Państwa wiele bezpłatnych programów, których zadaniem jest pomoc w znalezieniu
pracy w Polsce. Wśród nich są programy szkoleniowe, skierowane do tych, którzy szukają możliwości przekwalifikowania zawodowego. Oferujemy również program wsparcia dla Ukraińców, którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą w Polsce.

Zobacz, w jakich programach możesz uczestniczyć

Pomożemy napisać CV

Nie wiesz, jak napisać profesjonalne CV, aby zwiększyć szanse otrzymania lepszej pracy? Spokojnie, przyjdź do Ukraińskiego Domu, nasze konsultantki chętnie Ci pomogą w napisaniu CV w języku ukraińskim, polskim lub angielskim.

Doradztwo zawodowe

Wspólnie zastanowimy się nad odpowiednią ścieżką kariery, określimy Twoje umiejętności, dopasujemy istniejące oferty pracy do Twoich oczekiwań.
Udzielimy również informacji na temat rynku pracy w Polsce, przedstawimy listę popularnych zawodów oraz branż, w których istnieją braki kadrowe, jak również profesje cieszące się największym zapotrzebowaniem.

Konsultacje dotyczące prawa pracy

W Ukraińskim Domu możesz skorzystać z punktu konsultacyjnego i dowiedzieć się więcej o pracy w Polsce. Odpowiemy na pytania związane z podjęciem zatrudnienia, podpisaniem umowy z pracodawcą, prawach pracowniczych i innych ważnych sprawach dotyczących prawa
pracy.